URZĄD GMINY W KIKOLE

Aktualności

Opublikowano: poniedziałek, 31, sierpień 2015 09:46
Super User

Kursy autobusów, na które zostały zakupione bilety miesięczne dla uczniów

2016-2017

Kursy realizowane przez przewoźnika: Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy oddział w Lipnie

Nazwy przystanków ustalone przez przewoźnika.

Trasa nr 1 – przywóz – SP Kikół

Nr przystanku Przystanek godz.
1 Kikół (szkoła) 710
2 Grodzeń (skrzyżowanie) 715
3 Janowo 720
4 Grodzeń (skrzyżowanie) 725
5 Ciełuchowo Kolonia 730
6 Grodzeń (strażnica) 732
7 Ciełuchowo dr.gm. 735
8 Ciełuchowo II dr.gm. 740
9 Ciełuchowo 744
10 Kołat-Rybniki 748
11 Kikół (szkoła) 750

Trasa nr 1 – odwóz – SP Kikół

Nr przystanku Przystanek godz.
1 Kikół (szkoła) 1520
2 Kołat-Rybniki 1524
3 Ciełuchowo 1527
4 Ciełuchowo II dr.gm. 1532
5 Ciełuchowo dr.gm. 1537
6 Grodzeń (przystanek PKS) 1540
7 Grodzeń (strażnica) 1542
8 Grodzeń (skrzyżowanie) 1545
9 Janowo 1550
10 Grodzeń (skrzyżowanie) 1555
11 Wolęcin I 1557
12 Wolęcin 1600
13 Kikół-Wieś 1609
14 Kikół (kościół) 1615

Trasa nr 2 – dowóz – PG Kikół

Nr przystanku Przystanek godz.
1 Trutowo dr.gm. 645
2 Trutowo (klasztor) 648
3 Kijaszkówiec 650
4 Hornówek 653
5 Niedźwiedź 655
6 Wola dr.Pow. 658
7 Wola, Wawrzonkowo 706
8 Makowiska 714
9 Makowiska I 722
10 Sumin (szkoła) 724
11 Jankowo 728
12 Trzebiegoszcz DK 736
13 Sumin Rumunki 738
14 Sumin Wieś 746
15 Sumin (skrzyżowanie ) 749
16 Kikół (szkoła) 752

 

Trasa nr 2 – odwóz – PG Kikół

 

 środa – 1430

Poniedziałek,Czwartek, piątek, wtorek - 1520

Nr przystanku Przystanek godz.
1 Kikół (szkoła) 14,30; 15,20
2 Sumin (skrzyżowanie)  
3 Sumin Wieś  
4 Sumin Rumunki  
5 Jankowo  
6 Trzebiegoszcz DK  
7 Sumin (szkoła)  
8 Makowiska I  
9 Makowiska  
10 Wola, Wawrzonkowo  
11 Niedźwiedź dr.gm.  
12 Wola dr. Pow.  
13 Hornówek  
14 Kijaszkówiec  
15 Trutowo (klasztor)  
16 Trutowo  

Trasa nr 3 – dowóz – SP Kikół

Nr przystanku Przystanek godz.
1 Lubin 715
2 Lubin II 720
3 Lubinek I i II 725
4 Kikół (szkoła) 730
5 Konotopie 735
6 Jarczechowo 740
7 Kikół-Wieś, Jarczechowo 745
8 Kikół (szkoła) 750

 

 

Trasa 4 – dowóz – SP Kikół

  Kikół (kościół) 7,30
9 Kikół-Wieś 735
10 Wolęcin 737
11 Wolęcin II, Wolęcin I 742
12 Grodzeń strażnica 745
13 Kikół (szkoła) 755

Trasa nr 3 i 4 – odwóz – SP Kikół

Nr przystanku Przystanek godz.
1 Kikół (szkoła) 13,45
2 Kołat - Rybniki  
3 Ciełuchowo 13,52
4 Grodzeń (skrzyżowanie)  
5 Grodzeń (strażnica)  
6 Wolęcin I  
7 Wolęcin II  
8 Kikół-Wieś  
9 Kikół (szkoła) 14,30
10 Kikół-Wieś,Jarczechowo  
11 Jarczechowo  
12 Konotopie  
13 Kikół (szkoła) 15,20
14 Lubin  
15 Lubin II  
16 Lubinek II i I  
18 Moszczonne  
19 Zajeziorze I  
20 Zajeziorze  

Kursy realizowane przez autobusy Gminy Kikół.

Nazwy przystanków ustalone przez przewoźnika.

Trasa Nr 5 – SP Wola i PG Kikół – dowóz

PG Kikół

Moszczonne – 6.50

Zajeziorze – 6.52

Dąbrówka (przy sklepie) – 6.55

Wymyślin – 7.00

Wola (szkoła) – 7.05

Kikół PG (szkoła) – 7.10

SP Wola

Skrzyżowanie do Sumina (przy drodze nr 10) – 7.16

Sumin (szkoła) – 7.21

Sumin (mleczarnia) – 7.24

Sumin (skrzyżowanie Jankowo – Sumin) – 7.29

Sumin (przystanek PKS) – 7.36

Wola droga Nr 10   - 7.40

Dąbrówka (przy sklepie) – 7.50

Moszczonne – 8.00

Dąbrówka (skrzyżowanie na Zajeziorze) – 8.04

Zajeziorze (szkoła) – 8.07

Dąbrówka (przy sklepie) – 8.11

Wymyślin (skrzyżowanie do Trutowa) – 8.14

Trutowo – 8.17

Trutowo (klasztor) – 8.20

Hornówek (przy OSP) – 8.25

Wola (przystanek PKS) – 8.30

Wola (szkoła) – 8.35

Trasa Nr 5 – SP Wola, ZS Kikół – odwóz

Wola szkoła 13,00

     -   Wola droga Nr 10 – 13.05

-       Sumin (przystanek PKS) – 13.07

-       Sumin (skrzyżowanie Jankowo – Sumin) – 13,11

-       Sumin (przy mleczarni) – 13.13

-       Sumin (szkoła) – 13.16

Kikół Przedszkole – 13,25

   mała szkoła 13,28

   Konotopie     13,31

   Jarczechowo 13,33

Kikół (szkoła) – 13.45

-       Lubinek – 13.50

-       Moszczonne – 13.55

-       Zajeziorze – 14.00

-       Dąbrówka (skrzyżowanie do Zajeziorza) – 14.03

-       Moszczonne – 14.06

-       Moszczonne (świetlica wiejska) – 14.08

-      

Wola (szkoła) – 14.15

-       Wola (przystanek PKS) – 14.18

-       Hornówek (przy OSP) – 14.23

-       Trutowo (klasztor) – 14.28

-       Trutowo – 14.33

-       Wymyślin (skrzyżowanie do Trutowa) – 14.36

-       Dąbrówka (przy sklepie) – 14.40

-       Moszczonne (świetlica wiejska) – 14.44

Wola (szkoła) – 14.50

-   Wola droga Nr 10 – 14.55

-       Sumin (przystanek PKS) – 14.57

-       Sumin (skrzyżowanie Jankowo – Sumin) – 15.00

-       Sumin (przy mleczarni) – 15.03

-       Sumin (szkołą) – 15.05

-       Skrzyżowanie przy drodz. Nr 10 – 15.10

Kikół szkoła 15.20

-       Wola (szkoła) 15.30

-       Wola przystanek PKS – 15.33

-       Hornówek (przy OSP) – 15.38

-       Trutowo (klasztor) – 15.43

-       Trutowo – 15.46

-       Wymyślin (skrzyżowanie do Trutowa) – 15.49

-       Dąbrówka (przy sklepie) – 15.52

-       Moszczonne (świetlica wiejska) – 15.58

Kategoria: