URZĄD GMINY W KIKOLE

Aktualności

Opublikowano: wtorek, 08, sierpień 2017 11:45
Ireneusz Bednorz

W Zespole Szkół w Kikole w dniach 03. 07 – 28. 07. 2017 odbywały się półkolonie letnie, w czterech, jednotygodniowych turnusach.

Dzięki Dyrektorowi Zespołu Szkół w Kikole, Gminie Kikół oraz wsparciu Gminnego Ośrodka Opieki Społecznej 116 dzieci miało zapewnioną opiekę, drugie śniadanie i autokar do dyspozycji.  

Podczas wypoczynku uczestnicy brali udział w wycieczkach, warsztatach, zajęciach plastycznych, sportowych, muzycznych, teatralnych, przyrodniczych oraz ogniskach. Uczniowie podczas wycieczek zwiedzili: Skansen w Kłóbce, Muzeum Piernika w Toruniu, Zamek w Golubiu Dobrzyniu. Byli uczestnikami wyjazdów do kina w Toruniu, na basen w Rypinie i w Nieszawce Wielkiej, do Parku Linowego w Czarnem, Jumb Arena w Toruniu. Dzieci brały udział w warsztatach: pieczenie i zdobienie pierników, strzeleckich, uczniowie wystawili bajkę „Królewna Śnieżka” w Domu Społecznym „Koniczynka” w Suminie.

Opiekę nad dziećmi sprawowali: Danuta Grębicka, Jolanta Kuczkowska, Ewa Żuchowska, Beata Frej, Marek Baranowski i Ireneusz Bednorz.

Kierownikami wypoczynku były wymiennie Ewa Lewicka oraz Barbara Jasińska.

Kategoria: