URZĄD GMINY W KIKOLE

Aktualności

Opublikowano: piątek, 25, maj 2018 11:30
Super User

Rozstrzygnięty został konkurs graficzno - plastyczny na zaprojektowanie oficjalnego logo dla Gminy Kikół z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach konkursu organizowanego przez Ośrodek Kultury Gminy Kikół, wpłynęły 24 prace. Komisja w składzie: Agnieszka Kocińska, Andrzej Spytek, Ireneusz Bednorz oraz Aneta Falkowska, spotkała się 21 maja br. aby dokonać oceny prac. Komisja jako logo na
100 -lecie obchodów niepodległości wybrała pracę wykonaną przez Katarzynę Nadrowską, uczennicę Szkoły Podstawowej w Kikole, do której to trafi nagroda główna ufundowana przez Wójta Gminy Kikół. Ze względu na walory artystyczne zgłoszonych prac, Rada Gminy w Kikole postanowiła ufundować nagrody i wyróżnić prace: Konrada Rumińskiego - SP w Kikole, Pauliny Makowskiej - SP w Zajeziorzu oraz Natalii Znanieckiej - SP w Kikole. Ośrodek Kultury Gminy Kikół, również postanowił wyróżnić jedną pracę autorstwa Alicji Wenderlich - SP w Woli.
Po zapoznaniu się z pracami, Wójt Gminy Kikół Józef Predenkiewicz ufunduje także upominki dla pozostałych uczestników, którzy przygotowali prace konkursowe. 
Wręczenie nagród i upominków odbędzie się 9 czerwca br. podczas Międzynarodowego Dnia Dziecka organizowanego w Kikole.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za przygotowanie prac oraz nauczycielom, którzy koordynowali przebieg konkursu w szkołach.
 
Kategoria: