URZĄD GMINY W KIKOLE

Aktualności

Opublikowano: wtorek, 12, czerwiec 2018 10:07
nadesłane

Dzień 8 czerwca 2018 roku zapisze się w historii naszego przedszkola jako jeden z najważniejszych. Właśnie w tym dniu nastąpiło oficjalne nadanie przedszkolu Publicznemu w Kikole imienia Kraina Bajek. Zarówno w życiu pojedynczych osób jak i różnych społeczności bywają takie chwile, które na długo pozostają w sercach. Taka chwila stała się naszym udziałem. Dlatego też było nam niezmiernie miło, że w tej historycznej uroczystości brało udział tak zacne grono gości.

Sztandar był marzeniem przedszkola, które udało się spełnić. Jesteśmy dumni, że Przedszkole Publiczne Kraina Bajek w Kikole dołączyło do elitarnego grona placówek, które mogą poszczycić się takim osiągnięciem. Mamy nadzieję, że nasze dzieci, wychowywane w przedszkolu pod tak wspaniałym sztandarem, wyrosną na porządnych Polaków, kochających Boga, ojczyznę i rodzinę.

W imieniu całej społeczności przedszkolnej pragniemy jak najserdeczniej podziękować wszystkim Państwu za uświetnienie tej historycznej uroczystości swoją obecnością. Dziękujemy za ciepłe słowa, życzenia i gratulacje. Świadomość tego, że tak wiele osób i instytucji nas wspiera, słowami, życzliwą aprobatą dla naszych działań, a często i konkretnymi czynami, jest dla nas inspiracją i bodźcem do tego, aby starać się jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Kategoria: